Dzień otwarty

Informacje

Dzień Otwarty IKiFP PAN im. J. Habera

11 VI 2019 DZIEŃ OTWARTY NASZEGO INSTYTUTU

W tym dniu otwieramy nasze laboratoria dla wszystkich.

Jak co roku zapraszamy Państwa do laboratoriów IKiFP im. J. Habera PAN na fascynujące spotkanie z fizyką i chemią. Proponujemy wykłady, pokazy i mini-konkurs wiedzy chemicznej. Przygotowaliśmy zajęcia dla uczestników w różnym wieku, poczynając od uczniów starszych klas szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem dnia otwartego
i wybranie wykładów oraz ścieżek prezentacji.

Ponieważ nasz Dzień Otwarty cieszy się ogromną popularnością, prosimy o wcześniejsze telefoniczne rejestrowanie się na wybrane wykłady i ścieżki prezentacji na określone godziny pod numerem telefonu 660-459-989Rejestracja rozpocznie się 8 maja (środa).

Uwaga!!!  W dniu 22 maja z powodu braku wolnych miejsc rejestracja zostaje zakończona.

Osoby, które dokonają rezerwacji otrzymają na podany adres e-mail potwierdzenie dokonanego wyboru. Bardzo prosimy o jego wydrukowanie i okazanie po przybyciu do Instytutu.

W związku z corocznym dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc w Instytucie uczestnictwo grup szkolnych w tegorocznym Dniu Otwartym będzie ograniczone do jednej klasy (lub max. 30 osób z danej szkoły) i dwóch godzin. W tym czasie będzie możliwość realizacji jednego z dwóch bloków zajęć: jednego wykładu i jednej ścieżki z pokazami lub dwóch wykładów (zgodnie z wyborem dokonanym podczas rejestracji).

Informujemy również, że rejestracja telefoniczna przeznaczona jest dla zorganizowanych grup szkolnych. Osoby indywidualne w grupach maksymalnie do 5 osób zapraszamy bez rejestracji. Pragniemy podkreślić, że możliwość uczestnictwa bez wcześniejszej rejestracji jest skierowana wyłącznie do osób prywatnych i nie dotyczy małych grup szkolnych. Wszystkie, nawet małe, kilkuosobowe grupy szkolne prosimy o wcześniejszą rejestrację.

                                                                                         PATRONI MEDIALNI