29.09.2023 r. Dzień Otwarty Instytutu Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk

29.09.2023 r. Dzień Otwarty Instytutu Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk

W tym dniu otwieramy nasze laboratoria dla wszystkich.

 

Znów otwieramy Nasze Drzwi dla Państwa i jak to miało miejsce do 2019 roku zapraszamy do laboratoriów Instytutu Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk na fascynujące spotkanie z fizyką i chemią. Proponujemy wykłady, pokazy. Przygotowaliśmy zajęcia dla uczestników w różnym wieku, poczynając od uczniów starszych klas szkół podstawowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem dnia otwartego i wybranie wykładów oraz ścieżek prezentacji.

Ponieważ nasz Dzień Otwarty cieszy się ogromną popularnością, prosimy o wcześniejsze telefoniczne rejestrowanie się na wybrane wykłady i ścieżki prezentacji na określone godziny. Rejestracja rozpocznie się 21 czerwca o godzinie 12:00 i potrwa do wyczerpania wolnych miejsc. Zgłoszenia telefoniczne będziemy przyjmować od godziny 12:00 do 15:00 pod numerem telefonu: 507-526-429. Zgłoszenia SMS-owe nie będą przyjmowane. Dokładne informacje związane z tematyką podamy w najbliższym czasie na stronie internetowej Instytutu Katalizy w zakładce dni otwartych (https://ikifp.edu.pl/spoleczenstwo/dzien-otwarty/) .

Osoby, które dokonają rezerwacji otrzymają na podany adres e-mail potwierdzenie dokonanego wyboru. Bardzo prosimy o jego wydrukowanie i okazanie po przybyciu do Instytutu.

 W związku z corocznym dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc w Instytucie uczestnictwo grup szkolnych w tegorocznym Dniu Otwartym będzie ograniczone do dwóch klas (60 osób) i dwóch godzin. W tym czasie będzie możliwość realizacji jednego z dwóch bloków zajęć: jednego wykładu i jednej ścieżki z pokazami lub dwóch wykładów (zgodnie z wyborem dokonanym podczas rejestracji).

Informujemy również, że rejestracja telefoniczna przeznaczona jest dla zorganizowanych grup szkolnych. Osoby indywidualne w grupach maksymalnie do 5 osób zapraszamy bez rejestracji. Pragniemy podkreślić, że możliwość uczestnictwa bez wcześniejszej rejestracji jest skierowana wyłącznie do osób prywatnych i nie dotyczy małych grup szkolnych. Wszystkie, nawet małe, kilkuosobowe grupy szkolne prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Program Dni Otwartych

Patroni medialni:

                                         

Udostępnij

Zobacz podobne:

“7 th International Symposium on Surface Imaging/Spectroscopy at the Solid/Liquid Interface, ISSIS 2024”

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w siódmej edycji międzynarodowej konferencji „International Symposium on Surface Imaging/Spectroscopy at the Solid/Liquid Interface, ISSIS 2024″, organizowanej przez Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk w Krakowie oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniach 5-7 czerwca 2024 r., na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

czytaj dalej