„6th Symposium Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry BPCI 2024″

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji „6th Symposium Biotransformations for Pharmaceutical and Cosmetic Industry BPCI 2024”, organizowanej przez Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN im. Jerzego Habera w Krakowie oraz Wydział Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w dniach 17-19.06.2024 w IKiFP PAN w Krakowie.

Szczegóły wydarzenia:

Termin konferencji: 17-19.06.2024

Terminy warsztatów: 19-21.06.2024

Miejsce: Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN w Krakowie, Polska

Język konferencji: angielski

Strona konferencji: https://biotransformation.urk.edu.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/symposium-bpci/?viewAsMember=true

Email: biotransformations2024@ikifp.edu.pl

Nasza konferencja ma na celu zgromadzenie profesjonalistów i ekspertów z różnych dziedzin z zakresu biotransformacji użytecznych w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym pracujących zarówno w jednostkach akademickich jak i przemysłowych. Chcemy, aby nasza konferencja była miejscem, gdzie możemy wymieniać się wiedzą, dzielić praktycznymi spostrzeżeniami i nawiązywać współpracę. Wierzymy, że Państwa wiedza i doświadczenie wniosą znaczący wkład w sukces naszego wydarzenia. List ten kierujemy do Państwa w języku Polskim, ale zasięg naszej konferencji jest międzynarodowy. Naszym celem jest uczynienie z BPCI cyklicznej imprezy integrującej środkowo-europejskie środowisko biokatalityków i biotechnologów pochodzących zarówno z przemysłu, uniwersytetów i instytutów badawczych.

Sympozjum będą towarzyszyć Warsztaty Bioprocesowe, które odbędą się na terenie demonstracyjnej biorafinerii IKiFP PAN. Warsztaty są przede wszystkim przeznaczone dla młodych naukowców oraz przedstawicieli przemysłu, którzy chcieliby w praktyce nauczyć się zwiększenia skali bioprocesów ze skali laboratoryjnej do przemysłowej (200 L). Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona zapraszamy do pilnej rejestracji.

Główne tematy konferencji:

  • Reakcje enzymatyczne i chemoenzymatyczne
  • Biotransformacje za pomocą układów całokomórkowych
  • Procesy kaskadowe
  • Zielona chemia
  • Biorafinerie i bioekonomia
  • Inżynieria bioprocesów i przemysłowe zastosowanie enzymów
  • Analiza struktura-funkcja i optymalizacja enzymów
  • Metody modelowania molekularnego i uczenia maszynowego w odkrywaniu i projektowaniu enzymów

Z dniem dzisiejszym otwieramy rejestrację na naszą konferencję oraz warsztaty. Dzięki naszym sponsorom (Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz firmie Sartorius) udało nam się zorganizować konferencję z przystępnymi opłatami. Zapraszamy do nadsyłania abstraktów. Ze względu na zbliżający się sezon turystyczny prosimy o szybką rezerwację miejsc hotelowych.

Udostępnij

Zobacz podobne:

“7 th International Symposium on Surface Imaging/Spectroscopy at the Solid/Liquid Interface, ISSIS 2024”

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w siódmej edycji międzynarodowej konferencji „International Symposium on Surface Imaging/Spectroscopy at the Solid/Liquid Interface, ISSIS 2024″, organizowanej przez Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk w Krakowie oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w dniach 5-7 czerwca 2024 r., na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

czytaj dalej