Ogłoszenie wyników konkursu na grant rozwojowy

Agnieszka WOJTKIEWICZ | formerly Agnieszka Rugor | PhD | Theoretical and  Experimental Enzymology | Research profileZwyciężczynią edycji 2023 jest pani dr Agnieszka Wojtkiewicz, adiunkt w grupie badawczej Biokataliza Teoretyczna i Eksperymentalna. Badania zaplanowane przez Panią doktor w projekcie dotyczyć będą enzymatycznej syntezy aktywnych biologicznie związków o działaniu antyseptycznym, przeciwzapalnym i przeciwnowotworowym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkich sukcesów w realizacji projektu oraz pracy naukowej!