Seminarium instytutowe

Serdecznie zapraszamy na seminarium instytutowe, które odbędzie się w środę298 listopada 2023 o godzinie 10.00 w sali seminaryjnej. Podczas spotkania przedstawione zostaną dwie prezentacje dotyczące pobytów naszych pracowników na stypendiach w ramach programu Erasmus+. Prelegentami będą:

• Pan dr Marcin Bury, który przedstawi sprawozdanie z pobytu w Norwegian University of Science and Technology w Trondheim, w Norwegii;
  • Pan dr Andrzej Baliś  który przedstawi sprawozdanie z pobytu w Laboratoire Charles Coulomb, na Uniwersytecie Montpellier, we Francji.